Chovatelé

Výhody pro chovatele ANF

Kvalita krmiva

Krmivo ANF je svou kvalitou určeno především profesionálním chovatelům. Můžete se spolehnout na to, že Váš pes dostane s krmivem ANF kompletní výživu na nejvyšší úrovni.

  • Díky funkčním přísadám jako jsou probiotika, lněné semínko, mořské řasy, vojtěška, MSM, kuřecí chrupavka, chondroitinsulfát a hrách v krmivu, zejména v preventivně léčebné řadě Holistic je Vaše zvíře lépe chráněno před běžnými a degenerativními nemocemi. Lepší výživa znamená méně časté návštěvy u veterináře, méně nákladných zákroků a operací a díky tomu lepší, spokojenější a delší život vašich zvířat.
  • S kompletním složením ANF nepotřebujete žádné doplňky stravy, vitamíny nebo minerály (Výjimkou jsou jen období březosti a období dospívání velkých plemen). Zkuste si spočítat, kolik takových doplňků a pamlsků nakoupíte za měsíc, za rok? A porovnejte tyto výdaje s cenou krmení ANF.

Cenová úspora

Kvalitě krmiva je přímo úměrná také jeho cena. Cena ANF odpovídá vysoké kvalitě použitých surovin a zejména procentu masa. Maso je obecně v krmivech nejdražší surovina. V ANF je až 45% skutečného masa. Žádná masokostní moučka nebo vedlejší živočišné produkty jako můžete najít u levných krmiv v supermarketu! Porovnejte si skutečný obsah masa na obalu.[1] V porovnání s ostatními “levnějšími” značkami při dlouhodobém krmení ANF výrazně ušetříte a to z následujících důvodů:

  • Nižší krmná dávka oproti konkurenčním krmivům. Krmivo ANF je vydatnější protože neobsahuje balastní látky jako je sója, kukuřice či jiné obiloviny. Psovi či kočce proto stačí menší dávka krmiva.
  • Hypoalergenní a holistická krmiva –  v případě zdravotních problému již váš pes nebo kočka nemusí být odkázáni jen na velmi drahé veterinární diety, které se mají často používat jen na omezenou dobu. Zeptejte se našeho odborného poradce na vhodné krmivo ANF v případě speciálních potřeb vašeho zvířete

Chovatelské slevy

Po předložení certifikátu chovatelské stanice poskytujeme základní 15 % slevu. Další možnost jako ušetřit s ANF je zapojit se do našeho nového Věrnostního programu 10+1 zdarma. Vyjádřeno čísly možnost získat další finanční výhodu 10% a to dlouhodobě pro naše věrné zákazníky. Více o Věrnostním programu čtěte zde.

Nemusíte se již tahat s těžkým balením krmiva z obchodů, pošty či nákupních center. Zašleme vám krmivo službou DPD až domů, do druhého dne a to vše zdarma, při nákupu nad 1000 Kč.

Exklusivní dárky a speciální nabídky

Celý rok pro Vás připravujeme různé speciální a sezonní akce, například: barely na krmivo, křesla na výstavy, oblečení apod. Nejoblíbenější nabídkou zůstává krmivo navíc 12+3 kg zdarma.

Odměny za výhry na mezinárodních výstavách

Obzvlášť si ceníme vašich úspěchů na mezinárodních výstavách. Každého chovatele, oceněného BOB nebo nejlepší pes/fena mezinárodní výstavy, odměníme 3kg/2kg balením krmiva dle vašeho výběru přímo na výstavě na stánku ANF. Jedinou podmínkou je registrace u nás a vyfocení se u našeho stánku se souhlasem s uveřejněním.

Výbava pro štěňata a výhody pro nové majitele

Při pravidelném odběru krmiva od ANF získáte pro každého nového majitele vašich štěňátek startovací balíček. Nový majitel získá chovatelský certifikát – nárok na chovatelské slevy, dále menší balení ANF pro štěňata. Chovatelé tak s ANF získají jistotu správné výživy, ale i výhody pro nové majitele.

Balíček obsahuje:

  • certifikát pro nové majitele
  • balení krmiva zdarma (Puppy 33)
  • kontakt na našeho odborného poradce a poradenství zdarma v oblasti výživy a běžných problémů
  • dárkové předměty od ANF

Bezplatné poradenství

Nedílnou, významnou a mnohdy rozhodující součástí naší práce je poradenství. Spolupracujeme s odborníky, kteří mají nejen patřičné odborné znalosti, ale i desátky let praktických chovatelských zkušenosti. Potřebujete-li informace v oblastech obecné kynologie, výživy, krmiv, parazitologie, genetiky, pohybové soustavy, srsti a kůže nebo imunity napište nám na poradna@anf.cz.

Chovatelské fórum

Naleznete zde celou řadu témat a diskuzí, FAQ – často kladené otázky, do kterých se můžete sami aktivně zapojit. Rádi uvítáme, když se s námi podělíte o Vaše zkušenosti nejen s krmivem ANF.   www.chovatelskeforum.com

Facebook

Víme, že sociální sitě jsou dnes moderní komunikační kanál, proto jsme i my připravili facebook profil ANF. Budeme Vás zde informovat o aktualitách, připravovaných akcích, soutěžích. Budeme rádi, když se podělíte o své chovatelské úspěchy, reference a zkušenosti s krmivem a chovatelstvím. Najdete nás na www.facebook.com/krmivoanf

Sponzoring

Sponzorujeme řadu českých významných výstav, prestižních chovatelských klubů, sdružení i útulků:


[1] Krmiva v kvalitě super premium mají obvykle 25-45% složky skutečného masa. Marketingové proklamace konkurenčních krmiv, že obsahují 80% masa jsou klamavé z jednoduchého důvodu ceny masa v krmivu. 12 kg pytel takového krmiva by musel v obchodě stát minimálně 3000 Kč, což samozřejmě není pravda. Při podrobnějším zkoumání skutečného obsahu zjistíte, že 80% se vztahuje k celkovému % živočišných proteinů („meat features“) ze směsi různých mas včetně vnitřních orgánů, vajec a dalších živočišných produktů, nikoliv samotného masa!