O firmě

Distribuce krmiva ANF byla na českém trhu zahájena již v roce 2001 ve spolupráci se společností ANIMA CZ, českým výrobcem krmných směsí.

Logo ANIMA CZ

Společnost ANF CZ, s.r.o. byla založena v roce 2009.

logo ANF CZ

V roce 2010 jsme se stali výhradním dovozcem a distributorem krmných doplňků pro psy, kočky, koně a lidi značky Canina v ČR. Více informací na http://www.canina.cz/ .

logo_canina

Současně jsme získali do našeho týmu vynikajícího odborníka, RNDr. Ivana Stuchlého, který je naším odborným poradcem v oblasti výživy.  Pan doktor Stuchlý je vystudovaný odborník na genetiku a má více jak 40ti leté zkušeností s profesionálním odchovem psů i jiných zvířat a více jak 20ti leté zkušenosti s užíváním vhodných přípravků Canina a ANF.

Od roku 2012 distribuujeme krmiva ANF také na Slovensku. V témže roce jsme zahájili distribuci krmiva Lone Star premium v ČR a na Slovensku. Více informací na http://www.lonestarcz.cz/

Lone Star Logo

Milníky:

2001 – začátek distribuce ANF v ČR

2009 – založení společnosti ANF CZ, s.r.o.

2010 – distribuce produktů CANINA

2012 – distribuce ANF v SR

2012 – distribuce Lone Star Premium v ČR a SR

Logo Texas Farm 1930

Našimi hlavními zákazníky jsou profesionální chovatelé, chovatelské stanice a kluby. Naše krmivo nenajdete v klasických sítích, pouze ve specializovaných prodejnách – chovatelských potřebách a zverimexech s vyškoleným personálem.