Značka ANF

Značka ANF

ANF

  

Název vysoce kvalitního amerického krmiva je zkratkou

Advanced Nutrition Formula,

v překladu znamená zdokonalené nutriční složení.

 

Historie značky

Rodinná firma na výrobu krmiv Texas Farm Products byla založena panem M. S. Wrightem již v roce 1930 v americkém státě Texas. V roce 1955 začala výroba krmiv pro hospodářská zvířata. Firma tehdy dodávala čerstvé naporcované a následně zmražené kuřecí, hovězí a rybí maso chovatelům norků a lišek.

Výrazné zlepšení kvality přinesla v roce 1966 tehdy unikátní metoda zpracování čerstvého masa do formy vysušeného krmiva. Tento proces umožnil zachovat nutriční hodnoty surovin a zároveň prodloužil délku trvanlivosti. Po úspěchu s krmivy pro kožešinová zvířata se výrobce rozhodl využít stejnou technologii a postup i ve výrobě krmiv pro psy a kočky.

Od poloviny sedmdesátých let Texas Farm přináší na trh pod názvem ANF jako první na světě krmivo označené SUPER PREMIUM. Dalším milníkem v technologickém vývoji bylo světové prvenství v balení krmiva bez kyslíku.

V současnosti je Texas Farm významnou společností ve výrobě průmyslových krmiv pro zvířata a rovněž vlastní několik privátních značek.

Texas Farm Products Company

Made in UK

http://www.ga-petfoodpartners.co.uk/sites/all/themes/gapetfoods/logo.png

V roce 2009 byla z důvodu změny legislativy EU, zákazu dovozu geneticky modifikovaných organismů, výroba pro EU přesunuta do závodu Golden Acres (GA) Pet Food Partners v Anglii a pod správu společnosti KODO Inc. Evropská výroba a vývoj značek ANF, Precept Plus a Lone Star se tak oddělila od zbytku světa, která zůstala v Texasu, USA. Výrobou v GA je zaručena nejvyšší možná kvalita krmiva díky přísné kontrole vstupních surovin, technologii zpracování a stálé přítomnosti nutričních specialistů. GA je momentálně technicky nejvyspělejším závodem na výrobu suchých krmiv na světě.